Коноплянка вважав помилкою те, що не перейшов у «Динамо»

Динамо Київ 9 Вересня, 16:20 3241
Коноплянка вважав помилкою те, що не перейшов у «Динамо»  | 19-27
Перший тренер півзахисника «Дніпра» Євгена Коноплянки, Юрій Кевлич, розповів в інтерв'ю MatcDay про те, як футболіст побував на перегляді в «Шахтарі» і зацікавив «Динамо».

Перший тренер півзахисника «Дніпра» Євгена Коноплянки, Юрій Кевлич, розповів в інтерв'ю MatchDay про те, як футболіст побував на перегляді в «Шахтарі» і зацікавив «Динамо».

- Складнощі були не з Женею, а з його батьком. Він свого часу почав ображатися, що я не віддав його в «Динамо», а наполіг на переході в «Дніпро». Він мені два роки говорив: «Даремно це, ми зробили помилку, що не перейшли в київське «Динамо». ... Але міркування батьків - не завжди професійні Я йому доводив, і дитячо-юнацький тренер України підтвердить, що в академії «Динамо» вистачає негативних факторів.

А хлопці ще молоді, психологічно нестійкі і не витримують «м'ясорубку», в яку потрапляють, навантаження. Через це не потрапляють у великий футбол. У мене є багато хлопців, які не можуть себе реалізувати по причині того, що вони - з маленького провінційного містечка. Якби Женя в 16 років не перейшов у футбольний клуб «Дніпро», я дуже сильно сумніваюся, що він би потрапив в поле зору тренерів юніорської збірної.

А коли йому виповнилося 16 років, у мене телефон був червоний - селекціонери «Шахтаря» дуже наполегливо надзвонювали. Ми навіть приїхали з Женею і його батьком на товариські ігри в Донецьк, три матчі відіграли, жили у «гірників» на базі. Але керівництво клубу не переконало нас...

- Пропозиції по придбанню Жені робили і «Динамо» і «Шахтар»?

- Так, були пропозиції від обох клубів. «Динамо» себе дуже активно проявляло. У нашій країні праця дитячо-юнацького тренера досі абсолютно не цінується по заслугах. Через це багато дитячих тренерів розчаровуються, ідуть у бізнес або іншу сферу діяльності. Ці пропозиції мене ніяк не стосувались.