«Я не намагався таким чином зробити яку-небудь заяву. Але я - росіянин, і у мене в Україні багато друзів. Я просто не хочу війни, її ніхто не хоче. Особливо якщо це відбувається в близькій тобі країні.
Важко на це дивитися, коли ти живеш так близько від України. І це дуже небезпечно, там гинуть люди.
Коли я влітку був у Росії, весь час стежив за новинами. Це важко, адже у мене там друзі. Люди, які живуть в Україні, не хочуть війни, вони хочуть спокійно жити, як і всі інші», - цитує Овечкіна sports.ru
