«Кримнаш» головного мозку. Вболівальники Севастопольського СКЧФ прославляють Путіна у той час, як клуб вмирає без фінансування

Світовий футбол 9 Вересня, 20:07 883
«Кримнаш» головного мозку. Вболівальники Севастопольського СКЧФ прославляють Путіна у той час, як клуб вмирає без фінансування   | 19-27
Севастопольські вболівальники, які так радо вітають анексію Криму, стурбовані важким фінансовим становищем клубу і переживають за його майбутнє.

Севастопольські вболівальники, які так радо вітають анексію Криму, стурбовані важким фінансовим становищем клубу і переживають за його майбутнє, повідомляє Фортпост.

«Президенту Російської Федерації Путіну В. В.

Шановний Володимир Володимирович!

Дозвольте ще раз від імені всіх уболівальників футбольного клубу «СКЧФ Севастополь», і просто від всіх севастопольців, висловити Вам свою безмежну вдячність і глибоку повагу за виконану Вами роботу щодо статусу Севастополя і Криму! Ми дякуємо Вам за наші щасливі обличчя, за спокій в наших сім'ях, за мирне небо над головами!

Ми з розумінням ставимося до складнощів перехідного процесу, який йде зараз в Кримському федеральному окрузі та місті Севастополь. Проблемні питання існують, але шляхи вирішення цих проблем в більшості своїй зрозумілі і прозорі. Головний елемент, якого бракує зараз - час.

Саме його, часу, катастрофічно не вистачає для вирішення проблеми, яка може на перший погляд видатися не найважливішою і потерпить зволікання. Це проблема існування севастопольського футболу.

Севастопольці завжди свято шанували історію нашого Міста-героя. Незважаючи ні на які вказівки влади, футбольні вболівальники Севастополя співали наш Гімн про місто російських моряків на стадіоні в дні футбольних матчів. Нам забороняли! Змушували вчити чужу історію, слухати іншу мову, поважати зрадників і покладати на їхні пам'ятники квіти. І вже здавалося, що так буде завжди. Але Ви повернули нам абсолютне право говорити і писати рідною мовою, пишатися подвигами справжніх героїв, привселюдно славити велику Росію, вшановувати наш російський народ!

Ми з величезним ентузіазмом сприйняли рішення Російського Футбольного Союзу щодо прийняття севастопольських і кримських клубів до складу російської футбольної сім'ї. Ось уже майже місяць як ми приймаємо участь в російських футбольних турнірах. Однак, на даному перехідному етапі фінансування севастопольського клубу практично неможливе. Всі комерційні структури зазнають труднощів перехідного періоду, і допомагати севастопольському спорту і футболу зокрема не можуть.

Керівництвом міністерства спорту Росії нам була гарантована фінансова підтримка починаючи з цього сезону. Однак, незважаючи на те, що клуб вже більше місяця бере участь у всеросійських змаганнях, жодної копійки матеріальної підтримки в клуб не надійшло. Севастопольський футбольний клуб фактично вже три місяці (!) живе в борг. Більш того, з кожним днем в нас все більше згасає віра, що така підтримка взагалі буде. Наочним прикладом стала ялтинська «Жемчужина», яка вже на цьому етапі не знайшла коштів для організації виїзду на календарний матч в Краснодарський Край. Ми наступні?

Шановний Володимир Володимирович, Ви дали нам всім можливість жити новим життям, бачити впевнене майбутнє наших дітей і гідну старість наших батьків. Севастопольці просять Вас не допустити краху севастопольського футболу, який був завжди істинно російським, і крах якого стане локальною перемогою наших недругів, які плекають надії на антиросійське виховання севастопольців. Ми не повинні втратити основ патріотизму, які закладалися і закладаються в тому числі під час проведення футбольних матчів в Севастополі, завдяки чому російська весна стала можлива в принципі.

Прийміть наші щирі побажання міцного здоров'я, благополуччя, щастя, процвітання та нових професійних досягнень на Вашому посту! Мир Вашому дому!

З повагою, пошаною та надією на Ваше розуміння і підтримку жителі міста та

вболівальники ФК «СКЧФ Севастополь», - благаюче вмовляють вболівальники Севастопольського клубу отримати хоч крихту хліба з барського столу.