Головний редактор журналу «Футбол» на своїй конференції на MatchDaу прокоментував поразку збірної України від Словаччини.
«У поразці не може бути нічого доброго, навіть якби це був договірняк (особливо якщо б це був договірняк!)».
А тут - найважливіший поєдинок, який ще довго буде нам згадуватися, і взагалі, погодьтесь, якось відразу менше віри стало. Що ж, потрібна робота над помилками, інакше при всіх слабкостях Білорусії та Македонії, показаних в паралельних матчах шість очок нам не надто світить».