Відомий футбольний експерт поділився своїми думками про поразку підопічних Михайла Фоменка у матчі проти сбірної Словаччини (0:1).
«Чесно кажучи, такий результат трохи шокував мене. Можна було чекати чого завгодно, але таке?! Навіть з урахуванням величезних кадрових труднощів складно було передбачити, що збірна України зіграє так невдало. За великим рахунком, команда притискала суперника до воріт лише на якісь короткі відрізки часу. Коли ж словаки приходили в себе, це практично завжди несло за собою якусь загрозу. Гості сподобалися, діяли дуже жорстко і швидко.
Напередодні матчу збірна України втратила провідних виконавців і це, в першу чергу, торкнулося переходу з оборони в атаку - до того моменту як наша команда добиралася до штрафної гостей, словаки вже встигали повернутися назад. Крім того, збірній не вистачило лідера, функції якого завжди виконував Руслан Ротань. Часом, складалося враження, що футболісти грають самі по собі, не було єдності. Упевнений, якби до матчу зі словаками були готові всі наші лідери, гра могла б скластися зовсім інакше.
Переглядав епізод з Пятовим кілька разів і дійшов висновку, що порушення все-таки було. У правилах чітко сказано - не можна нападати на воротаря в його володіннях. Думаю, збірникам не варто скаржитися на суддівське свавілля.
Додавати потрібно у всьому - і у виконавській майстерності, і в колективній грі. На жаль, у нас немає двох рівноцінних складів - середня лінія випала з гри і заповнити цю втрату не вдалося. Гра дуже слабенька, багато чого потребує удосконалення», - цитує Решка «СЕ».