Василь Сачко: «У клубі Громов почувається вільно, а в збірній партнери його не розуміють»

Динамо Київ 10 Вересня, 07:07 740
Василь Сачко: «У клубі Громов почувається вільно, а в збірній партнери його не розуміють»   | 19-27
Головний тренер «Ворскли» - прок гру свого підопічного в матчі зі Словаччиною.

«Видно, що хлопець нервував, переживав. Важко входити в таку гру, коли сумбур, багато чого не виходить. Перші кроки в збірній - говорити про якусь стабільність ще рано. Ще багато треба працювати», - повідомляє MatchDay.

У клубі Громов почувається вільно, він добре знає партнерів, і партнери знають його, награють. Він використовує свої найкращі якості, а в збірній поки цього не вистачає. Може, партнери його поки не так відчувають, може, він ще їх не розуміє. Не можна порівнювати клубну гру з побудовою гри у збірній», - зазначив Сачко.