«Видно, що хлопець нервував, переживав. Важко входити в таку гру, коли сумбур, багато чого не виходить. Перші кроки в збірній - говорити про якусь стабільність ще рано. Ще багато треба працювати», - повідомляє MatchDay.
У клубі Громов почувається вільно, він добре знає партнерів, і партнери знають його, награють. Він використовує свої найкращі якості, а в збірній поки цього не вистачає. Може, партнери його поки не так відчувають, може, він ще їх не розуміє. Не можна порівнювати клубну гру з побудовою гри у збірній», - зазначив Сачко.