Головний тренер ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний висловив свою думку з приводу футбольних санкцій щодо Росії.
«Позбавити Росію права на проведення Чемпіонату світу і вигнати її з ФІФА та УЄФА? Не смішіть мене.
«Газпром» - спонсор Ліги чемпіонів. Цього ніколи не станеться», - приводить слова Грозного «Терикон».