- Кажуть, кращі учні сидять на останній парті. Сьогодні ви там і сиділи.
- Я завжди і в школі сидів на останній парті. Тому не має значення. Вся інформація, яку ми тут отримуємо, потім стане в нагоді.
Третій рік пішов, як я закінчив свою кар'єру. Я радий, що взяв таку відпустку для себе. Це мені сильно допомагає абстрагуватися, подивитися на футбол з іншого боку. Є можливість і поїздити, і поспілкуватися, і подивитися, проаналізувати, як працюють інші тренери, - сказав Шевченко каналу «Футбол 1», повідомляє «Террикон».
Андрій Шевченко: «У школі я завжди сидів на останній парті»
Екс-форвард збірної України Андрій Шевченко розповів, як у нього проходить навчання в тренерському центрі ФФУ.