- Після минулого відбору у нас виявилася занадто завищена планка очікувань і вимог до збірної. Нам хочеться, щоб ми кожен матч грали на тому ж рівні, як на виїзді з Чорногорією (4:0) або в першій грі плей-офф з Францією (2:0). Відповідно, з'явилася впевненість, що нашій збірній по плечу будь-які завдання, що викликала таку собі ейфорію. Але змагання збірних - процес циклічний, і коли він надовго переривається, то втрачається ігровий тонус - і команди в цілому, і рівень гри окремих ланок. Плюс це посилилося епідемією травм, викосили всю середню лінію. В результаті наші очікування від збірної і її реальні можливості виявилися дещо різними. Але при всьому при цьому, як мінімум, на нічию ми в цій зустрічі награли. За всіма показниками ми були не гірше за суперника, а де в чому, наприклад, в тій же фізиці, і перевершили. Поразка від словаків і, припустимо, домашню поразку від Чорногорії в минулому відборі - дві великі різниці, як кажуть в Одесі. Тоді не було команди, зараз не було реалізації, не вистачало узгодженості, але характер, бажання і, головне, потенціал ми побачили.
Так, допускали помилки, так, підвела реалізація. Але посипати голову попелом ні в якому разі не варто. Упевнений, з поверненням в лад Коноплянки, Гармаша, Ротаня, Хачеріді команда буде виглядати зовсім по-іншому. Та й взагалі, після минулого року збірна навчила нас вірити в чудеса, коли Попелюшка раптом перетворюється на принцесу. Будемо сподіватися, ми знову розбіжимося вже по ходу турніру. Варто нам відповісти словакам на виїзді тією ж монетою, і ситуація в групі кардинально зміниться. Ще невідомо, в якому стані будуть вони через рік, напередодні нашого другого побачення. Будь-яка команда по ходу відбору може як набрати форму, так і втратити її.
Що стосується незарахований гол Пятова, то контакт Андрія з кіпером словаків був. Але це ж не якийсь відвертий поштовх в спину. Тому арбітр міг вчинити 50 на 50. Якщо він поблажливо ставиться до подібного роду штовханині, то міг залишити в силі момент і зарахувати гол. Але він не ризикнув. Формальні підстави скасувати взяття воріт у судді були. Хоча, зарахував він його, ніхто не звинуватив би рефері в упередженості, - цитує Сопка segodnya.ua.