Три гравця покинули «Стяуа»

Динамо Київ 10 Вересня, 16:48 749
Три гравця покинули «Стяуа»   | 19-27
«Стяуа» прийняв рішення розлучитися з трьома гравцями, які перейшли з оренди до інших румунських клубів.

Про це повідомляє «Террикон» посилаючись на офіційний сайт «зірок».

Форвард Валентин Лемнару перебрався в «Університаті», Разван Гредінару поповнив склад «Оцелула», а Олександр Алдя відтепер захищатиме кольори «АФК Фортуна».

Нагадаємо, «Стяуа» протистоятиме київському «Динамо» на груповому етапі Ліги Європи.