Президент «Стяуа»: «Ми пам’ятаємо, як вигравали в «Динамо»

Динамо Київ 10 Вересня, 18:04 674
Президент «Стяуа»: «Ми пам’ятаємо, як вигравали в «Динамо»  | 19-27
Президент «Стяуа» Хельмут Дукадам вважає свій клуб фаворитом у боротьбі за друге місце у групі J.

«Це збалансована група. На жаль, ми граємо перший матч без глядачів – це одна із найбільших дурниць Федерації, ФІФА та УЄФА, тому що футбол існує для вболівальників»,- цитує Дукама «digisport».

Також, президент клубу пригадав, що вже мав зустріч із київським «Динамо».

«Ми все пам’ятаємо, як вигравали в них 4-1 (2006 р. «Динамо» з поразки стартувало в ЛЧ, - прим. ред.) та 1-0 (1986 р. гра за Суперкубок УЄФА, - прим. ред). «Динамо» було дуже сильне. Блохін, Бєланов – були найкращими, хто грав за українців», - поділився спогадами президент «Стяуа».