Вернидуб: «Перенесення матчу з «Динамо» - це подвійні стандарти»

Динамо Київ 11 Вересня, 05:50 609
Вернидуб: «Перенесення матчу з «Динамо» - це подвійні стандарти»   | 19-27
Наставник «Зорі» розповів каналу «Футбол 1», з яким настроєм команда підходить до принципового матчу проти «Динамо», який все ж відбудеться в суботу, а не в неділю.

- Перерва, думаю, пішла нам на руку. Хлопці відновилися психологічно і фізично, плюс багато з'їздили в молодіжну збірну, добули дві перемоги і повернулися з хорошим настроєм. Це великий плюс для нашої команди.

Прикро, що наша національна збірна першу гру програла. Але нічого страшного не сталося. Попереду ще достатньо багато матчів, все налагодиться.

Знаєте, від перенесення матчу двояке відчуття. Сенс всього цього я не розумію. Не хочу обговорювати, але вважаю, що це подвійні стандарти. Чому одним людям можна переносити, а нам, коли ми просили перенести, на поступки не пішли? – цитує Вернидуба «Террикон».