Як повідомляє 1football.info з посиланням на джерело в київському клубі, серед рядових працівників «Динамо» ходять чутки про швидке повернення колишнього головного тренера Олега Блохіна в структуру клубу.
Головною передумовою до цього стала домовленість між президентом «Динамо» Ігорем Суркісом і самим Блохіним про відкликання Олегом Володимировичем своїх претензій до «біло-синіх» через достроковий розрив контракту в обмін на посаду в клубі.
За словами джерела, більшість працівників клубу не задоволені таким рішенням Суркіса, оскільки Блохін - єдиний тренер, при якому в «Динамо» не видавались премії обслуговуючому персоналу.
«Найбільше незадоволені працівники клубної кухні. Їх зарплатня невисока - 2000 гривень і дуже доречними були доплати в разі перемоги «Динамо», які були при всіх попередніх тренерах. При Блохіні такі доплати припинилися і поновилися лише після назначення головним тренером Сергія Реброва. Приміром, за останню перемогу над «Чорноморцем» працівники кухні отримали по 200 грн», - каже джерело.
Нагадаємо, що Олег Блохін працював головним тренером «Динамо» з 25 вересня 2012-го року по 16 квітня 2014 року. Був звільнений з поста головного тренера Динамо за незадовільні результати. Після чого подав до Палати з вирішення спорів ФФУ стосовно виплати компенсації за дострокове розірвання контракту.
5 вересня Олег Блохін відкликав свій позов із Палати з вирішення спорів ФФУ.