- На такі ігри команду особливо налаштовувати не треба. Вони прекрасно розуміють, що чекає гра з грандом українського футболу. Дуже важка гра. Найважливіше - правильно до неї підготуватися. Перш за все, не поступитися в русі, єдиноборствах, боротьбі. Не дати супернику свободу дій, щоб цих вільних зон було якомога менше. Плюс, потрібно, щоб будь-який гравець суперника перебував під пресингом нашого гравця. Тоді все вийде. Якщо ж ми навпаки дамо свободу дій, то буде набагато складніше.
У нас пішли гравці. У «Динамо» теж. Але тим цікавіше, адже в «Динамо», наприклад, стало більше грати українських футболістів. У нас схожа ситуація. У кожному матчі на поле в нашому складі виходять 8-9 українських гравців. Гра буде цікавою. А результат побачимо після завершення матчу.
- І все ж, зустріч з «Динамо» відбудеться в суботу...
- Двояке відчуття. Подвійні стандарти. Чому одним людям можна переносити матчі, а коли потрібно було нам, то на поступки не пішли. Тут, навіть не питали нас, хоча я розмовляв і з Сергієм Ребровим і з віце-президентом Сергієм Мохником, і сказав, що готовий грати 14-го числа. У нас теж багато футболістів поїхали до збірних, всі приймали участь в іграх і з нами не працювали.
Не знімаю і того, що і у київського «Динамо» теж багато людей виїхали в збірні. Але потім, коли прочитав інтерв'ю Сергія Реброва, який все розклав так, що ми мало не в кращій ситуації... Я хочу ще раз нагадати: по-перше, ми приймаємо «Динамо» не вдома. Кияни грають на виїзді, але й ми граємо не вдома. Наш будинок - Луганськ, а граємо ми в Запоріжжі. Тому, якщо наш суперник стверджує, що ми приймаємо їх вдома, то це неправильно.
Я не розумію, чому проблематично грати з 3-го на 4-й день? Для нас була проблема, і я не боявся про це говорити, грати з 2-го на 3-й день. Це велика проблема. А з 3-го на 4-й день - часу підготуватися достатньо.
Послідував лист від уболівальників. Наш президент і генеральний директор взяли мудре рішення. Але ми хотіли показати, що не можна ставитися до одних клубам одним чином, а до інших - зовсім інакше. Всі повинні бути в однакових умовах. Тоді буде дотримуватися спортивний принцип і інтерес, - цитує Вернидуба офіційний сайт «Зорі».