Півзахисник луганської «Зорі» Олександр Караваєв поспілкувався з прес-службою «Зорі» напередодні матчу з київським «Динамо».
- Саша, як настрій перед грою з «Динамо»? Чи вплинула на команду історія з перенесенням матчу?
- На цей факт ми звернули увагу, бо бачили цю інформацію в новинах і, звичайно ж, обговорювали її в колективі. Незважаючи на це готувалися до поєдинку і чекали остаточного рішення.
Не можу сказати, що історія з перенесенням вплинула на команду, але неприємний осад залишився. Точно така ж ситуація була перед грою з «Волинню».
- Злості подібні випадки додадуть?
- Звичайно. З таким суперником як «Динамо» завжди хочеться показати свої найкращі якості і добувати позитивний результат. Все це - подвійна мотивація.