Путраш: «Таврія» не розрахувалися з гравцями, а у когось були заборгованості за півроку, у когось - більше»

Футбол України 11 Вересня, 14:26 618
Путраш: «Таврія» не розрахувалися з гравцями, а у когось були заборгованості за півроку, у когось - більше»   | 19-27
Екс-захисник кримчан, а нині гравець «Чорноморця», розповів про ситуацію з колишнім клубом, а також поділився враженнями про час, проведений в сімферопольській команді.

«Про «Таврію» я можу сказати тільки хороше, незважаючи на те, що останнім часом там було не зовсім все гладко, - наводить слова Путраша MatchDay. - Я провів у Криму незабутній час, у мене там залишилося багато друзів. Про «Таврію» згадую з ностальгією.

Коли я зрозумів, що сімферопольської команди вже не буде? Як сказати... Все до цього плавно йшло. Спочатку одні проблеми, потім інші, постійно нам щось заважало. То з трансферами проблеми, то спонсори відмовилися, то ще щось. А остаточно все стало ясно, коли нам сказали, що команди, швидше за все, не буде. Не розрахувалися з нами, а у когось були заборгованості за півроку, у когось - більше. Ну, не розрахувалися, так не розрахувалися. Ми на це вже ніяк не зможемо вплинути. Рухаємося далі», - розповів Юрій Путраш.