Блохін застудився

Динамо Київ 25 Вересня, 08:51 780
Блохін застудився | 19-27
Олег Блохін відчув недомагання і в понеділок не зміг провести тренування "Динамо". Цим займалися Ребров з новим помічником головного тренера Федоровим.

Олег Блохін відчув недомагання і в понеділок не зміг провести тренування "Динамо". Цим займалися Ребров з новим помічником головного тренера Федоровим.

До них третім активно "сватали" Дмитруліна, але екс-гравець "Динамо" інформацію про те, що він йде до тренерського штабу, спростував, назвавши її чуткою.

Як розповіли "Сегодня" в клубі, Блохін був відсутнім на понеділковому тренуванні через слабку застуду. Відновлювальне заняття провели асистенти, а вчора Олег Володимирович вже сам керував процесом.