Олег Блохін відчув недомагання і в понеділок не зміг провести тренування "Динамо". Цим займалися Ребров з новим помічником головного тренера Федоровим.
До них третім активно "сватали" Дмитруліна, але екс-гравець "Динамо" інформацію про те, що він йде до тренерського штабу, спростував, назвавши її чуткою.
Як розповіли "Сегодня" в клубі, Блохін був відсутнім на понеділковому тренуванні через слабку застуду. Відновлювальне заняття провели асистенти, а вчора Олег Володимирович вже сам керував процесом.