Але це відбудеться не раніше наступного сезону, - повідомляє MatchDay.
ФК «Керч» була близька до того, щоб стартувати у другій лізі Росії вже цього сезону. Було проведено двотижневий збір в Кримську, на якому футболісти встигли набрати хорошу форму, але, за словами самих гравців, не вистачило часу для підготовки стадіону, пошуку нових гравців і бюджету.
Але не все так критично. Кажуть, що перспективи є, і в наступному сезоні команда з Керчі таки може заявитися в другу лігу Росії, а як воно буде - покаже час.
Поки ж керченський «Океан» заявився на друге коло чемпіонату Криму, де провів вже три гри. В активі керчан одне зароблене очко.