Пеле: «Якби я скаржився кожного разу, коли мене називали мавпою...» ВІДЕО

Світовий футбол 11 Вересня, 17:20 864
Пеле: «Якби я скаржився кожного разу, коли мене називали мавпою...» ВІДЕО   | 19-27
Расистський скандал у Бразилії не стихає. Футбольний клуб «Греміо» був дискваліфікований та оштрафований через те, що його фани ображали голкіпера «Сантоса» Аранью.

Воротаря, який апелював до арбітрів у зв'язку в расистськими вигуками, несподівано розкритикував Пеле. «Король футболу», який виступав за той же «Сантос», вважає, що Аранья вчинив неправильно, привертаючи увагу до вболівальників. І тепер надовго стане мішенню для образ.

«Знаєте, я багато років грав футбол. Здебільшого тут - у Бразилії, у Латинській Америці. І якби я зупинявся і біг скаржитися до рефері кожного разу, коли мене назвуть негром чи мавпою, то, чесне слово - жодної гри до кінця я так і не дограв би. Боротися з расизмом - це не робота футболіста. Хлопче, твоя справа - грати в футбол. Згадайте лишень Даніеля Алвеса. Ця історія могла би тривати й досі, але вона закінчилася, коли Дані з'їв банан», - заявив Король футболу, повідомляє Футбол 24.