Селюк: «З юридичної точки зору, до Росії не може бути застосовано жодних санкцій з боку ФІФА та УЄФА»

Футбол України 11 Вересня, 17:30 638
Селюк: «З юридичної точки зору, до Росії не може бути застосовано жодних санкцій з боку ФІФА та УЄФА»   | 19-27
Футбольний менеджер Дмитро Селюк прокоментував резонансне питання щодо майбутнього кримських клубів та можливі санкції проти РФС.

«За законом, інше рішення європейський футбольний орган не міг винести, - цитує Селюка «Львівська газета». - Не хочу зараз вдаватися в політику, говорю тільки про футбол. Будь-яка країна не зобов’язана звітувати УЄФА чи ФІФА з приводу учасників своїх внутрішніх змагань. Інша річ, якщо йдеться про участь у міжнародних турнірах. Якщо в країні з’явився новий клуб, то ніхто не питатиме УЄФА, чи варто йому дозволити боротися, скажімо, за національний кубок. Тому, з юридичної точки зору, до Росії не може бути застосовано жодних санкцій. Тим паче, що в Криму закрили українські клуби й зареєстрували нові юридичні суб’єкти з російською пропискою. УЄФА та ФІФА є громадськими організаціями. Вони висловили свою незгоду щодо подій у Криму, а більше вони зробити нічого не можуть. І гроші «Газпрому», мені здається, тут ні причому. Все логічно, як уже казав, з юридично боку».