Відомий російський спортивний журналіст та коментатор Олексій Андронов, у своїй конференції на «Р-Спорт», прокоментував гру збірної України у матчі проти збірної Словачини.
«Моменти треба забивати. І не клацати дзьобом позаду. Це первинно, а не манера», - прокоментував Олексій.