Шевченко: «Поки рано говорити, чи підуть діти по моїх стопах»

Динамо Київ 12 Вересня, 06:02 832
Шевченко: «Поки рано говорити, чи підуть діти по моїх стопах»   | 19-27
Легендарний український гравець Андрій Шевченко зараз у Києві проходить черговий етап навчання на тренерських курсах.

Екс-динамівець вже в 2015 році отримає тренерську ліцензію.

Про тренерські курси:

«Зараз я не розглядаю жодних пропозицій. Перш за все, тому що хочу спочатку закінчити школу тренерів і отримати диплом. Потім, звичайно ж, буду визначатися з роботою і обговорювати пропозиції.

Діма Михайленко сказав, що перекладає мені? Це він так пожартував наді мною. Думаю, мені треба йому відповісти тим же. У мене все в порядку зі знанням російської мови. Тут відмінний колектив. У хлопців є певний досвід, багато з них працюють в командах. Мені цікаво з ними спілкуватися, ділитися досвідом. Їх, звичайно, цікавить моя думка, оскільки у мене є величезний досвід виступів в Італії та Англії, а також робота під керівництвом таких тренерів, як Анчелотті, Моурінью. Всі цікавляться їх тренувальним процесом, акцентами, які вони розставляли. Я із задоволенням ділюся з ними».

Про «Динамо» і Реброва:

«Динамо» завжди буде в моєму серці. Це клуб, в якому я починав, в якому я став тим Шевченко, який є сьогодні. Тому завжди стежу, переживаю за цією командою. З Сергійком (Ребров -. Прим авт.) У мене дуже хороші стосунки. Як тренера, я оцінюю його дуже позитивно. У нього все дуже добре виходить. Бажаю йому удачі та удачі «Динамо». Я бачу, що Ребров дає все більше і більше можливостей грати молодим футболістам. У футболі не має значення, якої ти національності. Звичайно, дуже приємно, коли більше грає українських молодих футболістів. Їм зараз дають зараз шанс набути величезного досвіду, адже в майбутньому це гравці збірної України. Це все дуже добре для українського футболу».

Про благодійництво:

«Я збираюся проводити кілька благодійних матчів і брати участь в них. І всі гроші, які будуть зібрані і перераховані в мій фонд, підуть на потреби України, на благодійність».

Про дітей:

«Мої діти були присутні на декількох матчах« Динамо» і збірної України ще, коли я грав. Останнім часом ми дивилися разом матч з французами. Зараз тільки недавно почався відбірковий етап Євро-2016. Я дивився гру тут, в Києві. На жаль, цю гру не показували в Лондоні, тому не думаю, що діти дивилися. А взагалі, ми часто дивимося футбол разом. Поки рано говорити, чи підуть діти по моїх стопах. Найголовніше, що є бажання займатися спортом, футболом. Подивимося, як вони будуть далі розвиватися, якщо у них проявиться талант, то я такі прагнення завжди підтримаю та допоможу», - сказав Шевченко в інтерв’ю XSport.