Раніше президент Професійної футбольної ліги Франції Фредерік Тір'є запропонував протестувати такі технології.
- Я проти цього, - цитує Платіні «СЕ» з посиланням на видання L'Equipe. - Я - футбольна людина і вважаю, що суддівство з відео - не дуже гарна ідея. У футбол грають живі люди, а не роботи, тому керувати процесом на полі теж повинна людина, а не телевізійна камера.