«Я завжди прошу від своїх гравців інтенсивності у матчах. І ми побачили це вчора, особливо у другій грі.
Ми грали проти гарної команди, яка бореться за вихід до групового етапу Ліги чемпіонів.
Рівень другої зустрічі був хорошим, це те, що я хочу бачити. Ми побачили, що можемо це зробити. Фізично ми можемо грати 60 хвилин на найвищому рівні”, – цитує Боша офіційний сайт «Ліона».
Головний тренер «Ліона» після матчів із «Динамо»: «Ми побачили, на що здатні у грі зі справді хорошою командою»
Головний тренер «Ліона» Петер Бош прокоментував товариські матчі з «Динамо» (1:3, 3:0).