Македонський захисник київського «Динамо» Горан Попов зараз перебуває у себе на батьківщині.
Як повідомляє «Про Динамо», посилаючись на видання «Вест», Попов чекає новин з України, де його агенти ведуть перемовини про розірвання контракту з клубом. Повідомляється, що гравець планує продовжити свою кар'єру в македонському «Вардарі».
Відзначимо, на початку вересня повідомлялось, що перехід македонця в «Вардар» зірвався.