Горан Попов хоче розірвати контракт з «Динамо»

Динамо Київ 12 Вересня, 10:57 1021
Горан Попов хоче розірвати контракт з «Динамо»  | 19-27
Македонський захисник київського «Динамо» Горан Попов зараз перебуває у себе на батьківщині.

Македонський захисник київського «Динамо» Горан Попов зараз перебуває у себе на батьківщині.

Як повідомляє «Про Динамо», посилаючись на видання «Вест», Попов чекає новин з України, де його агенти ведуть перемовини про розірвання контракту з клубом. Повідомляється, що гравець планує продовжити свою кар'єру в македонському «Вардарі».

Відзначимо, на початку вересня повідомлялось, що перехід македонця в «Вардар» зірвався.