Олімпійський день з динамівським відтінком на НСК. ФОТО

Динамо Київ 12 Вересня, 11:29 1399
Олімпійський день з динамівським відтінком на НСК. ФОТО  | 19-27
Рятівною силою у нашому світі є спорт - над ним як і раніше, навіть у наші складні часи майорить прапор оптимізму.

Закохані в нього прихильники, особливо діти, емоційно проявляють себе з найкращої сторони, беручи участь в різних спортивних заходах, а в якості вболівальників щиро співпереживаючи в хвилини перемог чи невдач своїм кумирам.

11 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту гостями найбільшої спортивної арени нашої країни НСК «Олімпійський» стали учні русанівській СШ №330.

До моменту приїзду школярів на стадіон їх вже чекав динамівський архіваріус та директор клубного музею Валерій Андрійович Старков.

- Мені завжди дуже приємно розповідати нашим юним шанувальникам про історію найтитулованішого клубу України.

Діти цікавляться буквально всім: назвами завойованих командою кубків і медалей, різними фактами з життя футболістів та іншими цікавими епізодами з багаторічної історії нашого прославленого клубу. Цікаво, що з кожним роком зростає інтерес до футболу у дівчаток, які намагаються не відставати від своїх хлопчиків-однокласників.

Під час самої екскурсії діти уважно слухали розповіді екскурсовода, переходячи від одного експоната до іншого, задавали питання, а, отримавши відповіді, жваво їх обговорювали.

Найактивніші з них не втратили можливість зробити пам'ятні фотографії на тлі футбольних легенд нашого клубу.

Після цього екскурсійна програма продовжилася вже в чаші одного з найкращих стадіонів у Європі. Немов підхопивши естафетну паличку, заступник директора арени, яка приймала в 2012-му році фінал європейського футбольного чемпіонату Віктор Миколайович Анісімов, розповів про події в минулому і нинішні дні знаменитого стадіону.

Гості побували в роздягальні динамівців, дізнавшись про те, як футболісти проводять час перед виходом на чергову гру.

Ну а потім діти із задоволенням здійснили пробіжку по бігових доріжках, а набігавшись, відпочили на трибунах, зобразивши при цьому «хвилю» підтримки улюбленої команди.

Гарний настрій та радість від побаченого, буквально переповнювали всіх учасників екскурсійної програми, що пройшла під назвою «Олімпійський день».

Супроводжувала своїх школярів вчитель фізкультури Олена Вікторівна Сломонова, яка виступила одним з ініціаторів цього заходу. Вона сказала слова подяки працівникам стадіону, які зуміли не тільки передати дітям енергетику масштабної споруди, але і поповнили їх багаж знань.

- Від імені всіх учасників екскурсійної програми хотіла б висловити подяку дружному колективу НСК «Олімпійський» за пізнавальний час, проведений нашими школярами на стадіоні. Спорт - це той вид діяльності, який об'єднує всіх, а це дуже і дуже важливо, особливо зараз.

На закінчення, зробивши колективне фото на пам'ять, учні і їх викладачі з гарним настроєм залишили арену, пообіцявши обов'язково, і ще не раз повернутися!