Ветеран і капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський згадав 1999 рік, який розділив його кар'єру на дві частини, але зробив його сильнішим, та розповів про пропозиції піти у політику.
- У вашому житті відбувалися події, що міняли звичний спосіб життя?
- Є хороший вислів: все, що не вбиває, робить нас сильнішими. Я прекрасно запам'ятав 1999 рік - до цього в моїй кар'єрі все йшло чудово. Аж до тієї прикрої помилки в плей-офф чемпіонату Європи в грі зі словенцями, після якої послідували два роки травлі. Багато хто тоді, знаю, поставили на мені хрест, мовляв, закінчився Шовковський - забудьте це прізвище назавжди. Зруйновано було практично все, і зараз, озираючись у минуле, можу сказати: ну і добре, що все це відбулося. Я вистояв і став сильнішим. Тоді все вийшло, як у пісні Світлани Лободи - я навчився закривати навколо себе сталеві двері.
Вважай, повністю поміняв коло спілкування. Тепер він складається в основному з індивідуально сильних особистостей зі своїми принципами. Іноді наші погляди збігаються, іноді ні, але нам цікаво проводити час разом. Ми можемо обговорити будь-яку тему і проблему, - цитує Шовковського pressball.by.
- Після того, як ви висловили свою позицію щодо ситуації в Україні в ЗМІ, взаємини з вашими російськими друзями, напевно, змінилися не в кращу сторону.
- Якраз ні. Ставляться до цього з розумінням і не реагують, як більшість їхніх співвітчизників. Напевно, тому, що вони - добре виховані й освічені люди. І прекрасно розуміють, що там показують спотворену картину подій.
- Багато хто вважає, що на вас чекає майбутнє політика.
- Такі пропозиції, не приховую, надходили, але я поки діючий спортсмен і сконцентрований виключно на футболі.