Колишній наставник київського «Динамо» Валерій Газзаєв заявив, що, як і раніше вважає, що ідея об'єднаної футбольної ліги (ОФЛ) була абсолютно вірною для вирішення проблем в російському футболі.
- Як і раніше переконаний, що ідея ОФЛ була абсолютно правильною. Мірило будь-якого чемпіонату - виступ його представників в Європі, а збірній - на найбільших турнірах. Ми ж після 2008 року, незважаючи на серйозні бюджети провідних клубів, не можемо навіть дійти до півфіналів єврокубків. Три наших топ-клубу на рівних грають з суперниками з Кіпру - одну нашу команду взагалі громлять на її полі, інша рятується в доданий час, третя програє на виїзді. При цьому який бюджет, можливості і склад має той же «Локомотив»!
Спільний чемпіонат з Україною якраз і був націлений на поліпшення конкурентоспроможності на європейській арені, на якість і видовище. Згадайте зимовий і літній міні-турніри провідних клубів двох країн, то, як на матч київського «Динамо» зі «Спартаком» прийшли 52 тисячі. На жаль, через політичну ситуації цей проект втратив актуальність. Але необхідність змін, виходу з болота від цього менше не стала. Коли нам говорять про необхідність здорового консерватизму, хочу поцікавитися: а до чого він привів? Де ми? І застій в єврокубках, і чемпіонат світу в Бразилії показали це дуже наочно, - цитує Газзаєва «Спорт-Експрес».