Екс-футболіст «Динамо-2» став кращим в Чечні

Динамо Київ 12 Вересня, 19:35 617
Екс-футболіст  «Динамо-2» став кращим в Чечні  | 19-27
Воротар Ярослав Годзюр визнаний кращим гравцем серпня чеченського «Тереку».

Про це йдеться на офіційному сайті клубу. Варто відзначити, що зараз «Терек», програвши лише один матч з початку сезону РФПЛ, знаходиться на 4-му місці в турнірній таблиці.

Нагадаємо, що Ярослав Годзюр взимку 2008 року перебував на перегляді в київському «Динамо» і до літа був гравцем другої команди.