- Я пропустив передсезонну підготовку в «Динамо» через травму, тому у мене фактично не було шансів заграти там. Зараз я скинув три або чотири кілограми, тому я щасливий, адже перебуваю в хорошій формі, - заявив Кранчар у інтерв'ю англійським ЗМІ.
- Проблема зайвої ваги переслідує мене всю кар'єру, тому мені доводиться з цим миритися. Мені потрібно стежити за тим, що і коли я їм, щоб хоч якось контролювати обмін речовин.