«Динамо» дозаявило на Лігу Європи 8 футболістів

Динамо Київ 13 Вересня, 10:19 3491
«Динамо» дозаявило на Лігу Європи 8 футболістів     | 19-27
У заявочному списку київського «Динамо» на Лігу Європи з'явилось 8 нових прізвищ.

У заявочному списку київського «Динамо» на Лігу Європи з'явилось 8 нових прізвищ.

До заявочного списку «Б» було додано 8 молодих динамівців:

Голкіпер: 52. Георгій Бущан.

Захисник: 26. Микита Бурда.

Півзахисники: 15. Віктор Циганков, 29. Віталій Буяльський, 32. Павло Полегенько, 38. Ігор Харатін, 45. Владислав Калітвінцев.

Нападник: 31. Артем Бесєдін.

Повна заявка київського «Динамо» на груповий раунд Ліги Європи 2014/15: