Учасники ходи з національною українською та фанатською символікою стартували біля пам'ятника Тарасу Шевченку і вирушили до стадіону «Металіст», де о 17:00 розпочнеться матч між харківською та дніпропетровською командами.
Учасники ходи сформувалися в колону і розтягнули величезний банер «Об'єднані заради України». Виконуючи гімн України, колона ультрас рушила в бік Національного університету ім. Карамзіна. В цей час в натовпі почали підривати петарди. В ході взяли участь понад тисячу осіб, колона розтягнулася на 200 метрів, повідомляє mignews.com.ua.
Минувши університет і пам'ятник Леніну, колона зупинилася недалеко від «Спортивної ярмарки», яка, сьогодні проходить на площі Свободи. Учасники співали гімн України і «Червону руту». В колоні були люди з коробками для пожертвувань для постраждалих у зоні АТО.
Фото з маршу:






