В сьогоднішньому матчі з донецьким «Шахтарем» головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук не зможе розраховувати як мінімум на трьох гравців основної «обойми», повідомляє pobeda.od.ua.
Йдеться про Дмитра Гречишкіна, Антона Шиндера і Анатолія Діденко. Першим двом не можна грати проти команди, якій вони належать, а Анатолій отримав пошкодження.