Післяматчева прес-конференція Юрія Вернидуба

Динамо Київ 13 Вересня, 20:04 856
Післяматчева прес-конференція Юрія Вернидуба  | 19-27
Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб відповів на запитання журналістів після матчу з київським «Динамо» (2-2).

- Думаю, сьогоднішнє протистояння сподобалося тим глядачам, які прийшли на гру. Вона була швидка, динамічна. Якщо навіть розділити на два тайми, то в першому ми показали, що нічим не поступалися. Забили м'яч, ще могли забити. У другому таймі навпаки, на початку був момент, але штанга... Стільки моментів, як сьогодні, було з «Динамо» Київ, у нас ніколи не було. Хлопці показали досить гарну, зрілу гру, ні в чому не поступилися. Був невеликий відрізок, хвилин в 15, після того як пропустили, тоді притулилися сильно до воріт і все-таки в кінці пропустили гол. Найважливіше, що не зупинилися, а грали до кінця і забили м'яч. Думаю, що ми сьогодні більше заслужили на очки, ніж на те, щоб програти. Я радий за хлопців, ми на правильному шляху, будемо далі працювати. Очок замало, але нічого страшного, час покаже.

- Вкотре «Зоря» підтверджує, що є грозою авторитетів і відбирає очки у титулованих команд...

- Перед цим я вже давав інтерв'ю, на цьому тижні і говорив, що перед такими іграми налаштовувати хлопців особливо не треба. Вони прекрасно розуміють, з ким грають. Найважливіше - ця перерва була вчасною і пішла на благо команді. Ті хлопці, 6-ть чоловік, які брали участь у молодіжній збірній, вони добули дві перемоги, позитивний результат, підвищили свої емоції, психологічно підтягнулися. Це показала сьогодні гра. Тому, я думаю, ми на правильному шляху.

«Металісту», на жаль, ми тут програли 1: 2, ну що робити, отже є над чим працювати. Будемо докладати максимум зусиль щоб далі показувати цікавий і видовищний футбол.

- Чим була викликана заміна Дмитра Хомченовського?

- Він поскаржився на біль у м’язах. Тому я не став ризикувати і зробив цю заміну. Він ще в перерві поскаржився. Вийшов, почав грати, я запитав, чи зможе він продовжувати гру, але він сказав, що не зможе. Уже видно було, що в деяких моментах він зупинявся, не ризикував. Могла статися важка травма, тому я не став ризикувати і випустив Михайла Писко.