- Що не вдалося сьогодні вашій команді?
- Не вдалося забити ще один м'яч, хоча моменти були. Знову ж помилки в обороні ... Сьогодні Будківський зачепився за всі м'ячі. Багато чого сьогодні не вийшло, але я не можу зараз на емоціях говорити. Потрібно було реалізовувати моменти. Напевно, на кілька ігор вистачило б моментів.
- Як прокоментуєте дії своєї команди в першому таймі?
- Все-таки ми теж граємо так, як нам дозволяє це суперник. В перерві якісь корективи внесли і, напевно, вони допомогли. У перші десять хвилин матчу були моменти, створювали, а потім... Ми грали з хорошим суперником. Не потрібно знімати з рахунків «Зорю», яка дуже вдало зіграла з «Фейєнордом». Потрібно було вигравати, але бувають і такі матчі.
- Які корективи вносили в перерві?
- Досить корективів було. Про що зараз говорити? Якщо створювали моменти, то потрібно їх реалізовувати.
- Наскільки вплинула на «Динамо» велика кількість збірників?
- Та я взагалі вважаю, що не варто піднімати ажіотаж, хто скільки відпочиває. Ми попросили зіграти на день раніше, але нічого в цьому страшного немає. Так, це якось вплинуло, але це не знімає з нас провини і відповідальності.
- Що сказали команді в роздягальні?
- Та нічого такого. Відразу вказав на помилку в останньому епізоді, бо це просто... Це просто кричуща помилка. Але життя продовжується, і в нас зараз на носі важлива гра. Хлопцям, перш за все, потрібно вийти з цього стану, зробити висновки і йти далі, цитує Реброва «football.ua».