В’ячеслав Грозний: «Впевнений, що наступного сезону ми відновимо формат 16-ти команд

Футбол України 14 Вересня, 08:07 595
В’ячеслав Грозний: «Впевнений, що наступного сезону ми відновимо формат 16-ти команд   | 19-27
Головний тренер «Говерли» В’ячеслав Грозний, напередодні поєдинку з маріупольським «Іллічівцем», поспілкувався з прес-службою клубу на актуальні теми.

«Я впевнений, що наступного сезону ми відновимо формат 16-ти команд. Україна заслуговує на це. Та кількість клубів УПЛ, яку ми маємо наразі – це мало. Дехто каже, що у кількох клубів для такого рівня замалий бюджет. В декількох клубах УПЛ, враховуючи і наш, невеликий бюджет. Не у всіх європейських клубах інших країн бюджети ПСЖ, Монако, Реала, Барселони, тощо. В залежності від бюджету ставляться різні завдання. Тут йде мова про те, що вболівальники заслуговують мати команду «Прем’єр-ліги» і в Тернополі, і в Івано-франківську, і в Рівному, і в Хмельницькому, і в інших містах».