Сербський півзахисник луганської «Зорі» Желько Любенович, який став автором рятівного м'ячу у ворота «Динамо», дав свій післяматчевий коментар.
«Просто пощастило опинитися в потрібний час у потрібному місці, добре влучив і, можливо, пощастило з ударом. Думаю, заслужили нічию. Хороша гра і впевнений, що вболівальникам гра сподобалась - багато голів, багато моментів. Думаю, всі залишились задоволеними», - сказав Любенович у ефірі телеканалу «Футбол 1».