Лукаш Теодорчик: «Я хотів би в кожному матчі забивати голи». ВІДЕО

Динамо Київ 14 Вересня, 10:12 1656
Лукаш Теодорчик: «Я хотів би в кожному матчі забивати голи». ВІДЕО   | 19-27
Польський новобранець «біло-синіх» Лукаш Теодорчик вийшовши вперше в стартовому складі нашого клубу, у грі чемпіонату України проти луганської «Зорі», відразу ж відзначився забитим м'ячем.

Польський новобранець «біло-синіх» Лукаш Теодорчик вийшовши вперше в стартовому складі нашого клубу, у грі чемпіонату України проти луганської «Зорі», відразу ж відзначився забитим м'ячем.

«Я нападник, і хотів би в кожному матчі забивати голи. Щодо їх кількості у мене немає якогось максимуму або мінімуму. Я можу сказати, що хотів би забити якомога більше м'ячів, не важливо, в якому стилі, головне щоб гол був на рахунку. Для цього я і виходжу на поле, щоб приносити максимальну користь своїй команді», - відзначив Теодорчик.

Перший гол Лукаша Теодорчика у складі «Динамо»: