«За рахунок Мирона Богдановича, звичайно, вдалось переграти «Металіст». Бачите, ми розкусили всі секрети, вони навіть не змогли нічого приховати. Ми знали, як потрібно грати», - сказав Євген Коноплянка в ефірі телеканалу «Футбол 1».
Огляд матчу «Металіст» - «Дніпро»: