Мунтян: «Ребров правильно робить, що обкатує молодих гравців»

Динамо Київ 14 Вересня, 14:22 640
Мунтян: «Ребров правильно робить, що обкатує молодих гравців»   | 19-27
Колишній футболіст київського «​​Динамо» в ефірі шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи» прокоментував теперішню ситуацію в столичному клубі.

Колишній футболіст київського «​​Динамо» в ефірі шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи» прокоментував теперішню ситуацію в столичному клубі.

- «Динамо» має зіграти з «Ріу Аве» в першому матчі групового етапу Ліги Європи.

- Цей клуб не на такому рахунку, як той же «Порту». Втім, вважаю, кияни вже вивчили свого суперника. Головне прилетіти до Португалії з хорошим настроєм, - цитує Мунтяна сайт «Dynamomania».

- Зараз Сергій Ребров довіряє молодим футболістам. Як ви вважаєте, Рибалка, Калітвінцев та інші - вони заслуговують на те, щоб витіснити з основи приїжджих легіонерів?

- Цілком. Ребров правильно робить, що обкатує молодих гравців. Нашим хлопцям потрібно давати шанс себе проявити. Не на 5-10 хвилин у матчі, а саме давати шанс. Щоб потім не було розмов, що комусь не дали шанс.

- Підтягати молодь - це принциповий процес для Реброва?

- Звичайно. Приємно бачити такий сміливий хід з його боку. Мені здається, вболівальники і керівництво це схвалюють. Якщо гравці приблизно рівні по своїй грі, то перевагу потрібно давати вітчизняним футболістам.

- Чи не будуть незадоволені легіонери «Динамо» такою позицією Реброва, і чи не вплине це на атмосферу в роздягальні?

- Так це і є завдання тренера, щоб він створив хорошу атмосферу в команді. Вважаю, Реброву поки це вдається.

- Що ви можете сказати про Теодорчика. Чи той це гравець, який потрібен команді або ж це черговий легіонер, який приїхав займати місце наших гравців у команді?

- Ну, все те, що відбувається зараз в країні ... Нам потрібен був нападник. Як я знаю, було кілька кандидатів, і не кожен погодився їхати грати в Україну. Теодорчик... Він справив враження. Проглядалися його швидкість і націленість на ворота. Поляк підходить під принципи розуміння гри в атаці «Динамо».

- Ребров серйозно ставиться ось до цього ігрового стилю «​​Динамо»?

- Ви знаєте, все змінюється. Тренувальні процеси Лобановського, звичайно, відрізнялися. Зараз у Реброва є і іспанські помічники. Динамівські принципи в атаці - це було колись. Зараз гра будується по-іншому. Хотілося б, щоб «Динамо» грало в стилі «Барселони». Потрібна швидкість у передачах м'яча. На сьогоднішній день «Динамо» бракує агресивних флангових атак і ударів з середньої та дальньої дистанцій.