- Перший тайм гри провели добре, забили гол. Потім трохи підсіли, що призвело до двох пропущених м'ячів. Але, незважаючи на це продовжили битися і змогли здобути нічию в поєдинку з таким грізним суперником, як «Динамо», - повідомляє zarya-lugansk.com.
Ми могли програти, могли і виграти, тому вважаю, що нічия 2:2 закономірний результат.
- Чимось «Динамо» здивувало?
- Ми детально розібрали гру киян, тому припускали те, як вони можуть діяти. Головне було виконати установку тренерського штабу. Думаю, нам вдалося це зробити, хоча і був момент в грі, коли ми занадто притиснулися до власних воріт.
- Ти теж доклав чимало зусиль, для досягнення нічийного результату ...
- Не можна виділяти когось окремо. Вся команда грала, а відповідно - всі добули хороший підсумковий результат.