Головний редактор журналу «Футбол» на своїй конференції на MatchDay поділився своїми думками про центральні матчі минулого туру УПЛ.
«Те, що з приводу «Металіста» виправдалися не просто погані, а найгірші очікування, стало ясно досить швидко - події на харківському газоні не залишали простору для інших тлумачень. Стоять футболісти - привіт керівництву! Коли ще і Террі забив у свої ворота, я подумав, що чортові забобони в черговий раз виправдалися ... Але включився Дієго Коста, і хоча б в Лондоні попустило».
«А потім ще й «Динамо» передало привіт - виявляється, передвістя нехорошого відносилося конкретно до чемпіонату України. Втім, чому нехорошого? У всього того, що відбувається у футболі завжди є інша сторона - а саме вболівальники команди, яка добилася успіху. Мої вітання «Дніпру» та «Зорі», молодці».