Вацко: «Гравці «Металіста» не грали у футбол, а наче послугу комусь робили»

Футбол України 14 Вересня, 15:44 591
Вацко: «Гравці «Металіста» не грали у футбол, а наче послугу комусь робили»   | 19-27
Відомий футбольний коментатор на своїй конференції на MatchDay поділився думкою стосовно розгромної поразки «Металіста» від «Дніпра» (2:5).

Відомий футбольний коментатор на своїй конференції на MatchDay поділився думкою стосовно розгромної поразки «Металіста» від «Дніпра» (2:5).

«Як вийти на минулий рівень? Віднайти надсерйозне фінансування; запросити 6-7 футболістів високого рівня (як Азеведо, Гомес, Бланко, Марлос тощо). За минулими успіхами «Металіста» стоїть колосальна робота як менеджменту, так і тренерського штабу, фантастичне за українськими мірками фінансування, що дозволяло комплектувати команду сильними гравцями і надсолідно їх мотивувати. Зараз цього немає. Під час вчорашнього матчу не раз ловив себе на думці, що переважна більшість гравців на полі не грали у футбол, а наче послугу комусь робили. «На відчепись», так би мовити...», - заявив Вацко.