Головний тренер луцької «Волині» Віталій Кварцяний, на післяматчевій прес-конференції після матчу з «Металургом» зазначив, що на луцьку команду чекає важкий поєдинок з киянами і потрібно акцентувати увагу на кваліфікованих нападниках «Динамо».
«Тепер мусимо швидше забути про перемогу, адже нас чекає виїзд до Києва. «Динамо» зараз чомусь критикують, але вони дуже сильно змінилися в кращий бік. І не дай Боже потрапити на матч, коли в «Динамо» почне все залітати. Потенціал та організація гри в киян вражають. В Реброва є хороший вибір гравців, в атаці він може поставити Кравця, поляка чи Мбокані. Отож, я дуже переживаю за результат цього матчу, і в Києві побачимо, чого варті наші гравці», - цитує Кварцяного офіційний сайт «Волині»
Нагадаємо, що сьогодні підопічні Віталія Кварцяного здобули переконливу перемогу у матчі з «Металургом».