Сергій Ребров: «Теодорчик поки що не готовий грати 90 хвилин»

Динамо Київ 14 Вересня, 20:00 2016
Сергій Ребров: «Теодорчик поки що не готовий грати 90 хвилин»      | 19-27
Головний тренер київського «Динамо» в ефірі «ПроФутбол» розповів чому не зіграв з двома форвардами та про те, як «Зоря» грає в захисті.

Головний тренер київського «Динамо» в ефірі «ПроФутбол» розповів, чому не зіграв з двома форвардами та про те, як «Зоря» грає в захисті.

- Ми грали з кваліфікованою командою, яка добре обороняється. Вони це довели і в останніх іграх, і в Лізі Європи. Одразу було видно, що команда дисциплінована в обороні. У першому таймі було дуже складно проходити оборонні редути «Зорі». У другому таймі ми зробили певні корективи і хлопці самі розуміли, за рахунок чого це робиться. Були моменти, але, на жаль, не забили.

- Чи не було у вас в кінці матчу спокуси зіграти з двома форвардами?

- Я із задоволенням, але Теодорчик поки що не готовий грати 90 хвилин. Він виклався на повну і показував, що вже потребує заміни. Поки що на 90 хвилин його не вистачає.