В`ячеслав Грозний: «Футбол буде, коли виб`ємо всіх негідників з України»

Футбол України 14 Вересня, 20:05 933
В`ячеслав Грозний: «Футбол буде, коли виб`ємо всіх негідників з України»     | 19-27
Головний тренер «Говерли» - про матч з «Іллічівцем».

«У мене від роботи в Дніпропетровську приємні спогади. Згадав ось 1996-й рік: перший матч з «Кривбасом», по ходу якого програвали 0:1, а в підсумку виграли 2:1. Тут висока ступінь толерантності і культури, а місцеві вболівальники розуміють футбол».

«Зараз працюю в команді, яка вирішує інші завдання. Наприклад, майже 80% наших футболістів пішли в інші команди. У нас серйозні проблеми зі складом. Але з іншого боку молоді хлопці отримують шанс грати. Ось Качараба, наприклад, 1995 року народження. Довелося робити в першому таймі заміну, бо програвали боротьбу на фланзі. В першому таймі ми непогано комбінували, оскільки відразу п'ять чоловік досить креативні».

«Розумів, що можемо програти в відборі, але ризикував. Коли забили другий м'яч, то треба було «засушити» гру, але ми ще не вміємо це робити. Розумію, що ні я, ні Микола Павлов не задоволені результатом. Але ми розуміємо, що футбол у нас буде тільки після того, як ми виб'ємо всіх негідників з України. І ви, дніпропетровці, дуже молодці в цьому плані. Нехай у нас битви будуть тільки на футбольному полі», - цитує Грозного matchday.ua.