Екс-гравець київського «Динамо» та збірної України Андрій Шевченко, в ефірі програми «Великий футбол», прокоментував гру національної команди проти збірної Словаччини.
«Зозуля практично був один, і при такому великому скупченні оборони йому було дуже важко. Це було видно. Впорався на 50 відсотків. У нього був один хороший момент, там був невеликий рикошет, але він міг завершити.
Ярмоленко був одним з найактивніших гравців. Він добре комбінував, він непогано відкривався, контролював м'яч. Коли він йшов в середину, то його вже зустрічали опорні півзахисники.
Гусєв намагався робити все можливе, щоб ефективно зіграти в цьому матчі, але, звичайно Коноплянки не вистачало. Олегу трохи важко працювати зліва, як півзахиснику. Якби він грав справа, то могли б чекати більше передач. Він любить простір. Коли закритий простір, йому важко.
Те, що я бачу в збірній - колектив є, команді під силу проходити далі», - додав Шевченко.