Андрій Шевченко: «Бачу, що в збірній є колектив»

Динамо Київ 14 Вересня, 20:08 943
Андрій Шевченко: «Бачу, що в збірній є колектив»     | 19-27
Екс-гравець київського «Динамо» та збірної України Андрій Шевченко, в ефірі програми «Великий футбол», прокоментував гру національної команди проти збірної Словаччини.

Екс-гравець київського «Динамо» та збірної України Андрій Шевченко, в ефірі програми «Великий футбол», прокоментував гру національної команди проти збірної Словаччини.

«Зозуля практично був один, і при такому великому скупченні оборони йому було дуже важко. Це було видно. Впорався на 50 відсотків. У нього був один хороший момент, там був невеликий рикошет, але він міг завершити.

Ярмоленко був одним з найактивніших гравців. Він добре комбінував, він непогано відкривався, контролював м'яч. Коли він йшов в середину, то його вже зустрічали опорні півзахисники.

Гусєв намагався робити все можливе, щоб ефективно зіграти в цьому матчі, але, звичайно Коноплянки не вистачало. Олегу трохи важко працювати зліва, як півзахиснику. Якби він грав справа, то могли б чекати більше передач. Він любить простір. Коли закритий простір, йому важко.

Те, що я бачу в збірній - колектив є, команді під силу проходити далі», - додав Шевченко.