Максим Коваль, який знаходиться в оренді в ужгородській «Говерлі», прокоментував нічию із «Іллічівцем» (2-2) в ефірі програми «Великий футбол».
- Не хочу говорити погані слова, але все одно молодці, навіть в таких умовах працюємо, стараємося.
- Це про продовження історії стосовно проблем з виплатами?
- Це не тільки проблеми з виплатами, там багато чого. Але нічого страшного, думаю, все буде добре з часом,
- Не шкодуєш, що перейшов в «Говерлу»?
- Покаже час. Звичайно, я хочу грати. З таким відношенням, як було там (в «Динамо», при. ред), мені краще було йти.
Втратили очки з Полтавою, втратили очки з «Металістом», втратили очки в цій безглуздій грі... Прикро, що така ситуація в країні. Люди не ходять на стадіон. Уже б безкоштовно пускали б людей... Що це, приїжджаєш - стадіон розвалений.