Максим Коваль: «З таким ставленням, як було в «Динамо», мені потрібно було йти»

Динамо Київ 14 Вересня, 20:19 2701
Максим Коваль: «З таким ставленням, як було в «Динамо», мені потрібно було йти»     | 19-27
Максим Коваль, який знаходиться в оренді в ужгородській «Говерлі» прокоментував нічию із «Іллічівцем» (2-2) в ефірі програми «Великий футбол».

Максим Коваль, який знаходиться в оренді в ужгородській «Говерлі», прокоментував нічию із «Іллічівцем» (2-2) в ефірі програми «Великий футбол».

- Не хочу говорити погані слова, але все одно молодці, навіть в таких умовах працюємо, стараємося.

- Це про продовження історії стосовно проблем з виплатами?

- Це не тільки проблеми з виплатами, там багато чого. Але нічого страшного, думаю, все буде добре з часом,

- Не шкодуєш, що перейшов в «Говерлу»?

- Покаже час. Звичайно, я хочу грати. З таким відношенням, як було там (в «Динамо», при. ред), мені краще було йти.

Втратили очки з Полтавою, втратили очки з «Металістом», втратили очки в цій безглуздій грі... Прикро, що така ситуація в країні. Люди не ходять на стадіон. Уже б безкоштовно пускали б людей... Що це, приїжджаєш - стадіон розвалений.