«Це найкращий матч Ленса за всю історію його присутності в «Динамо». Скільки він тут, рік? Якщо він так гратиме, то його продадуть, до того ж дорожче, ніж за вісім мільйонів. Навіть якби він не віддав дві гольові передачі. Ярмаш напевно, досі спить, бо возив Ленс фланг.
По грі, що я можу сказати, ідеальний футбол показала «Зоря» до гола. Потім увімкнулась психологія, вони відійшли і в цей момент «Динамо» могло виграти. Найцікавіше для вболівальників - як одна команда могла виграти так і інша.
Які проблеми в «Динамо», можу безкоштовною підказкою поділитися з Ребровим - всі присутні на своїх місцях, проте ніхто нічого не робить», - сказав Леоненко.