Віктор Леоненко: «З чого ми взяли, що Словаччина слабше України?»

Динамо Київ 15 Вересня, 07:44 591
Віктор Леоненко: «З чого ми взяли, що Словаччина слабше України?»  | 19-27
Футбольний експерт прокоментував гру крайніх захисників збірної в матчі зі Словаччиною.

«З чого ми взяли, що збірна Словаччини слабше збірної України? Як оцінити грубу помилку Шевчука? Крайній захисник - це така позиція, яку не треба пояснювати. Це гармошка - при атаці широко, при обороні вузько, - повідомляє MatchDay.

Але проблеми інші у Шевчука і Федецького. В «Шахтарі» або «Дніпрі» можна в якихось моментах попереду залишитися, не встигати. Тому що суперники практично не атакують, що"Шахтар», що «Дніпро». Ось вони так сміливо і йшли вперед. Разів три або чотири Федецький говорив: Я винен. Хоча помилки елементарні», - заявив Леоненко.